Day 2

6TH LAZERXTECH OPEN ROLLER SKATING RACE
24TH FEBRUARY 2013 BEGINNERS RACES RESULTS
             
UNDER – 5 BOYS   UNDER – 5 GIRLS
             
SR.NO NAME CLUB   SR.NO NAME CLUB
1 DARSHAN PATIL     1 DISHA MATADE  
2 SAMYAK FIRODIYA     2 MOKSHA SHIRALE  
3 SHREEYHIT BHATIPRALU     3    
4 SMYAN BALLANI     4    
5 SAURABH DESAI     5    
             
UNDER – 6 BOYS   UNDER – 6 GIRLS
             
SR.NO NAME CLUB   SR.NO NAME CLUB
1 OMKAR KULKARNI EAGLES   1 ANANYA PAWAR A-1
2 MANISH HEMANT DREAMZ   2 PRATYUSHA FUTANE MBB
3 ATHARVA KOLI DREAMZ   3 ANOKHI ROY EAGLES
4 VARAD PURANDRE DREAMZ   4 IRRA KULKARNI JUVEKAR
5 CHAITANYA CHAUDHARI FIGHTER CLUB   5 RIDDIMA BAPAT EAGLES
             
6 TO 8 BOYS   6 TO 8 GIRLS
             
SR.NO NAME CLUB   SR.NO NAME CLUB
1 VEDANT RAWAT EAGLES   1 TANAYA TEMBHE BHIMASHANKAR
2 SANKET DAHOTRE A-1   2 ARYA BHOSALE KIDS WONDERLAND
3 SIDDHANT KONDE KULDEEP SIR   3 SAKSHI JADHAV FIGHTER CLUB
4 SUPREET VATS DREAMZ   4 VAISHNAVI DHUMAL CHAMPIONS
5 YASH PATIL DREAMZ   5 MANSI KAMTHE A-1
             
8 TO 10 BOYS   8 TO 10 GIRLS
             
SR.NO NAME CLUB   SR.NO NAME CLUB
1 PRATHAMESH MORE KOLHAPUR   1 KRITIKA SHETTY EAGLES
2 VARAD MALI PCSC   2 RUTUJA AWLEKER KOLHAPUR
3 ADITYA BAWISKAR SKATE MASTER   3 ANUJA GADHEKAR RATNAGIRI
4 SUDNYAN MANKUMBRE MBB   4 YASHASWINI PHARANDE BHIMASHANKAR
5 NINAD SHELKE UNITED   5 DIYA KHIRID A-1
             
10 TO 12 BOYS   10 TO 12 GIRLS
             
SR.NO NAME CLUB   SR.NO NAME CLUB
1 CHAITANYA KADAM CHAMPIONS   1 SHREYA KULKARNI EAGLES
2 ABHIRAM NIMBALKAR YSSC   2 KRISHNA SHINDE CHAMPIONS
3 PRAVANSH KAMBLE FIVE STAR   3 SHRADDHA DURE DREAMZ
4 YASH KHARADKAR EAGLES   4 AKANKSHA PAWAR PCSC
5 SHAOURIK BHALERAO UNITED   5    
             
12 TO 14 BOYS   12 TO 14 GIRLS
             
SR.NO NAME CLUB   SR.NO NAME CLUB
1 TEJAS WADEKAR LAXMAN JAGTAP   1    
2 RAJU MAWLEKAR LAXMAN JAGTAP   2    
3 OMKAR MUJUMDAR LAXMAN JAGTAP   3    
4 PREM KAMTHE A-1   4    
5       5    
             
ABOVE – 14 BOYS   ABOVE – 14 GIRLS
             
SR.NO NAME CLUB   SR.NO NAME CLUB
1 MANOJ KAWLE FIGHTER CLUB   1    
2 ABHIJEET JAMDAR ASAR        
3            
4            
5            

 

 

 

6TH LAZERXTECH OPEN ROLLER SKATING RACE
24TH FEBRUARY 2013 QUAD RACES RESULTS
             
UNDER – 5 BOYS   UNDER – 5 GIRLS
             
SR.NO NAME CLUB   SR.NO NAME CLUB
1 ANAY MUNGDE YSSC   1 OVEE CHAVAN VIBGYOR
2 CHINMAY THAKRE UNITED   2 VAISHANAVI GUNJAL BHIMASHANKAR
3 ARUSH RATHOD SHIVSHANKAR   3    
4 YOGENDRA LASHKARE YSSC   4    
             
UNDER – 6 BOYS   UNDER – 6 GIRLS
             
SR.NO NAME CLUB   SR.NO NAME CLUB
1 DHEER MEHTA KOLHAPUR   1 TANVI GUNJAL BHIMASHANKAR
2 YASHRAJ PATIL KOLHAPUR   2 BHOOMI KHADE KOLHAPUR
3 JYOTIR YADAV KOLHAPUR   3 LEISHA KAWLE NAISU S C
4 AYUSH DOLAS PCSC   4 AMBIKA KALOKHE NAISU S C
5 TANMAY KSHIRSAGAR YSSC   5 DIVYANI RANGRUP YSCC
             
6 TO 8 BOYS   6 TO 8 GIRLS
             
SR.NO NAME CLUB   SR.NO NAME CLUB
1 AARADHYA MINAJGI LXT   1 VEDANTI DHAMALE AMSF
2 OMKAR KHEDKAR ACE   2 PRARTHANA SHINDE YSSC
3 ISHANT SARAF A-1   3 CHINMAYI JAGTAP UNITED
4 PRANAV APTE ACE   4 ANANYA JOSHI MBB
5 VARUN INAMDAR EAGLES   5 APOORVA BHOIR NAIDU S C
             
8 TO 10 BOYS   8 TO 10 GIRLS
             
SR.NO NAME CLUB   SR.NO NAME CLUB
1 APURV KULKARNI LXT   1 TANAYA MAHADIK MBB
2 AALADH MONE EAGLES   2 JEEL ZINZUVADIYA MBB
3 RUTVIK KHEDEKAR TEAM EXTREME   3 MANPREET KAUR AMSF
4 GOVIND RATHI A-1   4 SHRUTI INDARKAR AMSF
5 PARAS NATU LXT   5 JIYA MUJAWAR SKATE MASTER
             
10 TO 12 BOYS   10 TO 12 GIRLS
             
SR.NO NAME CLUB   SR.NO NAME CLUB
1 HARISH LATKAR KOLHAPUR   1 ADITI RAO LXT
2 AJAY SHRIRAM LXT   2 ARYA MOTAGHARE MBB
3 PARAMJEET SINGH AMSF   3 AKSHAYA KHEDKAR AMSF
4 PRANAV GAWADE EAGLES   4 NANDINI MORE LXT
5 ABHINAV DHAMALE AMSF   5 MANSI SONPATKI PRABODHINI
             
12 TO 14 BOYS   12 TO 14 GIRLS
             
SR.NO NAME CLUB   SR.NO NAME CLUB
1 SAHIL DHANAWADE LXT   1 SHRUTIKA SARODE TEAM EXTREME
2 VARAD DESHPANDE EAGLES   2 ARUNIMA YADAV AMSF
3 ADITYA VAVLE AMSF   3 SIDDHI NALAWADE MBB
4 KASHISH PARMAR EAGLES   4 ISHA PASAD EAGLES
5 ASHISH VASWANI AMSF   5 ARUSHI DARAD LXT
             
ABOVE – 14 BOYS   ABOVE – 14 GIRLS
             
SR.NO NAME CLUB   SR.NO NAME CLUB
1 VIPUL ERRAM LXT   1 SEJAL SUSENADAN SPEEDSTERS
2 SUJAY PAWAR KOLHAPUR        
3 TWESH SWAIN B K BIRLA        
4 SARATH MENON LXT        
5 SAURABH ALATE WINNERS        

 

6TH LAZERXTECH OPEN ROLLER SKATING RACE
24TH FEBRUARY 2013 INLINE RACES RESULTS
             
UNDER – 5 BOYS   UNDER – 5 GIRLS
             
SR.NO NAME CLUB   SR.NO NAME CLUB
1 NAROTTAM AHIRRAO YSSC   1 RAMA LONGANI MBB
2 ARNAV SHINDE VIDYANIKETAN        
             
UNDER – 6 BOYS   UNDER – 6 GIRLS
             
SR.NO NAME CLUB   SR.NO NAME CLUB
1 YASHODHAN PATIL TEAM EXTREME   1 DURGA MIRAJKAR LXT
2 DAKSHA PANDIT UNITED   2 AKANKSHA YADAV AMSF
        3 SIDDHI MANE YSSC
             
6 TO 8 BOYS   6 TO 8 GIRLS
             
SR.NO NAME CLUB   SR.NO NAME CLUB
1 SHUBH GUPTA LXT   1 BHAKTI ROHRA AMSF
2 VEDANT JADHAV LXT   2 KASHISH KAPADIYA AIRSS
3 ANISH BIRNALE LXT   3 ABHISHREE GIRME LXT
             
8 TO 10 BOYS   8 TO 10 GIRLS
             
SR.NO NAME CLUB   SR.NO NAME CLUB
1 DEEP MEHTA  LXT   1 ANUSHKA NARKAR LXT
2 SMIT SAPARIYA LXT   2 JANVI CHORDIA EAGLES
3 ANAY JALAN MBB   3 PIYA LONGANI MBB
             
10 TO 12 BOYS   10 TO 12 GIRLS
             
SR.NO NAME CLUB   SR.NO NAME CLUB
1 CHINMAY GAWDE LXT   1 MAHEK LONGANI MBB
2 PARIKSHIT GHARE SPEEDSTERS   2 RUCHI PASAD HOT WHEELS
3 ATHARVA GIRME LXT   3 SHREYA BHOSALE LXT
             
12 TO 14 BOYS   12 TO 14 GIRLS
             
SR.NO NAME CLUB   SR.NO NAME CLUB
1 SIDDHANT KAMBLE SPEEDSTERS   1 SAMRUDDHI SHINDE LXT
2 ATHARVA KULKARNI LXT   2 GARGI RAUT EAGLES
3 VARAD CHAUDHARI SOLARIS   3 DEVAL GHATGE AIRSS
             
ABOVE – 14 BOYS   ABOVE – 14 GIRLS
             
SR.NO NAME CLUB   SR.NO NAME CLUB
1 SAURABH BHAVE LXT   1 CHAITRA AUTADE SPEEDSTERS
2 SURUD SURVE SPEEDSTERS   2 RAKSHANDA AGARWAL LXT
3 NILESH RANDIVE LXT     DEVINA BORWANKAR AIRSS

Comments are closed.